.

 Panasonic Aquarea – Jūsų jaukūs ir šilti namai

Panasonic Aquarea T-CAP serijos šilumos siurbliai išlaiko 100% šildymo galingumą iki -150C lauko temperatūros!

Panasonic šilumos siurblių metinė eksploatacija ~40% mažesnė !
Nėra specialių reikalavimų katilinei, nereikalingas projektas ir katilinės pridavimas. Nėra dujų nuotėkio ir sprogimo pavojaus.

 

Visa įranga greitai ir lengvai prijungiama prie esamos šildymo sistemos. 

Lyginant su geoterminiais (žemė-vanduo) šilumos siurbliais, investicijos į oras-vanduo šilumos siurblius yra 4500 - 7500 EUR mažesnės, oras-vanduo šilumos siurblių montavimas paprastesnis ir greitesnis, nereikia atlikti brangiai kainuojančių žemės darbų, o aptarnavimo darbai taip pat nesudėtingi.

 

Vasaros metu karštą vandenį šilumos siurblys oras-vanduo ruošia gerokai ekonomiškiau nei geoterminis siurblys, nes lauko temperatūra būna gerokai aukštesnė nei žemės. Šildymo sezono metu, esant teigiamoms lauko temperatūroms (+5°C ir daugiau), šilumos siurblys oras-vanduo šildys ekonomiškiau už geoterminį šildymą. Žiemos metu, kai lauke minusinė temperatūra, geoterminis šilumos siurblys veikia ekonomiškiau, tačiau įvertinus tai, jog jis kainuoja ~4500 - 7500 EUR  brangiau, šį investicijų skirtumą Jūs sulyginsite tik per maždaug 10-15 metų. Po tiek metų visa šiandieninė įranga bus morališkai pasenusi ir Jūs greičiausiai dairysitės naujos kartos šilumos siurblių. Tad natūraliai kyla klausimas - ar verta investuoti į geoterminį šildymą ?

 

Lyginant su kieto kuro katilais, šilumos siurbliams nereikalinga kasdienė priežiūra ir kūrenimas, todėl turėsite daugiau laisvo laiko, žiemos metu galėsite išvykti atostogauti. Nereikės rūpintis kuro atsargomis ir jų sandėliavimu. Katilinė bus švari. Katilinės plotas gali būti gerokai mažesnis. Katilinėje nereikalingas kaminas. 

 

Naudodami šilumos siurblį, Jūs neteršite gamtos.